DZIEŃ DRZWI OTWARTYCH.

30 maja gościliśmy w naszej szkole gimnazjalistów zainteresowanych kontynuacją nauki w naszym liceum. Specjalnie na tą okazję nauczyciele naszej szkoły przygotowali lekcje pokazowe, w trakcie których można było udać się na Suwalszczyznę, dowiedzieć się czy Bóg naprawdę jest martwy a klątwa Tutenchamona prawdziwa, zobaczyć na własne oczy „bijące serce”, pogłaskać bizona czy unieść się nad ziemią na poduszkowcu. Dla pragnących zmierzyć się „na boisku”, zorganizowaliśmy zawody w grze w popularną „Fifę”, dla dbających o linię pokazy aerobiku.

Po raz kolejny postawiliśmy na taką formę prezentacji szkoły. W końcu, jednym z najczęściej zadawanych pytań uczniów wybierających się do danej szkoły jest: „Jaki jest ten nauczyciel/ta nauczycielka?” Mamy nadzieję, że udzieliliśmy Wam na to pytanie satysfakcjonującej odpowiedzi.

Bez wątpienia, nikt nie mógł narzekać na nudę. Krótkie wykłady, szybkie quizy, eksperymenty, doświadczenia, gry komputerowe, ćwiczenia – to wszystko składało się na ten dzień.

Zapraszamy do nas ponownie 1 września. Na naszej stronie, w ,,Informacjach” w zakładce ,,Rekrutacja” znajduje się link do strony rekrutacji elektronicznej. Pod koniec czerwca rozpocznie się składanie kopii dokumentów, potwierdzających wolę nauki w naszej szkole.