TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ Z OKAZJI 100-LECIA LICEUM

7 października na hali sportowej w Koluszkach odbył się turniej o puchar 100-lecia I Liceum Ogólnokształcącego w Koluszkach. Do rywalizacji przystąpiło 6 drużyn: dwie drużyny utworzyli aktualni uczniowie szkoły, kolejne drużyny: Absolwenci Matura 2016-17, Absolwenci Matura 2000, Pracownicy Urzędu Miejskiego i Absolwenci Weterani i Nauczyciele.
Rywalizacja przebiegała w dwóch grupach, z których wychodziły po dwie drużyny. W półfinałach spotkali się Pracownicy Urzędu Miejskiego oraz Absolwenci Weterani i Nauczyciele. Mecz zakończył się wynikiem 2:1. Lepsi okazali się Weterani i Nauczyciele.
W drugim meczu półfinałowym rywalizację wygrali Absolwenci Matura 2000 pokonując 2:0 Absolwentów Matura 2016-17.
W finale spotkali się ze sobą absolwenci Weterani i Nauczyciele i Absolwenci Matura 2000. Mecz zakończył się wynikiem 0:2. Lepsi okazali się Absolwenci Matura 2000 w składzie: Michał Nowak – kapitan, Aleksandra Nyk, Marcin Olszewski, Przemysław Płocki, Damian Sobolewski, Artur Szklarek.
Drugie miejsce zajęli Weterani i Nauczyciele, trzecie miejsce, po wygranym meczu 2:0 z Absolwentami Matura 2000, zajęli Pracownicy Urzędu Miejskiego.
Absolwenci Weterani i Nauczyciele grali w składzie : Piotr Stachlewski – kapitan, Jerzy Gluźniewicz, Paweł Lewiak, Sławomir Łukowiak, Piotr Rybiński, Henryk Szeligowski, Jacek Szeligowski
Pracownicy Urzędu Miejskiego grali w składzie: Tomasz Stachlewski – kapitan, Małgorzata Jagiełło, Mateusz Mela, Sławomir Mela, Adam Olek, Mateusz Stachlewski.
Wszystkim uczestnikom turnieju serdecznie dziękujemy za udział, zwycięskim drużynom gratulujemy.
Uroczyste rozdanie pucharów 100-lecia I Liceum Ogólnokształcącego w Koluszkach odbędzie się w sobotę 14 października w trakcie Gali Jubileuszu Liceum.