OTRZĘSINY PIERWSZAKÓW

Trzecioklasiści pisali próbne matury, a w tym samym czasie pierwszoklasiści poddani zostali nie mniej ciężkim wyzwaniom podczas otrzęsin, które odbyły się w naszej szkole 23.11.
Imprezę świetnie przygotowała (pod czujnym okiem p. prof. Joanny Wojtas) klasa IIc. Całość poprowadził Piotr Warchoł. Obsługę techniczną zapewnili Kuba Niźnikowski i Patryk Kusiak z klasy IIad.

Tradycyjnie już, pierwszoklasiści musieli wykazać się zdolnościami manualnymi (rysując portret wychowawcy), wokalnymi (biorąc udział w karaoke), trochę pogłówkować (odpowiadając na pytania dotyczące szkoły), wyginać śmiało ciało (próbując wyrzucić z pudełka po chusteczkach piłki do tenisa stołowego), wyostrzyć wzrok (próbując rozpoznać nauczycieli na zdjęciach z dzieciństwa), ubrudzić się (wyciągając winogrona z bitej śmietany) czy wykazać się odwagą (pozwalając wylać sobie na głowę pianę ze źle ubitych białek). Najważniejsze jednak, że wszyscy bawili się dobrze.

Zwycięsko z 15 konkurencji wyszła klasa 1AB zdobywając największą liczbę punktów. Gratulujemy.