ŚWIĘTA, ŚWIĘTA…

W klimat świąteczny wprowadzili nas uczniowie klas drugich, którzy pod czujnym okiem pań prof. J. Szkopińskiej i A. Włodarkiewicz wystawili „Opowieść wigilijną”. Jak zwykle, przy takiej okazji, ujawniło się kilka prawdziwych talentów aktorskich. Nie mogło zabraknąć też świątecznych przebojów i kolęd pięknie wyśpiewanych przez Patrycję, Weronikę, Zuzannę, Natalię i Olę. Całości dopełniała przepiękna dekoracja, której dominującym elementem były anioły wykonane przez uczniów naszej szkoły. Nie sposób nie wspomnieć o odwiedzinach Świętego Mikołaja – w tej roli niezastąpiony Piotr Warchoł, który hojnie rozdawał cukierki. W sielsko-anielskich nastrojach, uczniowie udali się do sal na klasowe wigilie.