REKLAMA SPOŁECZNA NASZYCH UCZNIÓW – „PRZEMOC RUJNUJE, ZGODA BUDUJE”

Sylwester za nami, nowy rok powoli się rozkręca. Dominującym uczuciem, towarzyszącym nam niezmiennie przez te pierwsze dni, jest nadzieja. Nadzieja, że nadchodzący rok będzie lepszy od poprzedniego, że spełnią się nasze plany, zamierzenia i oczekiwania. Składamy sobie życzenia, stawiamy wyzwania, robimy postanowienia.
To również czas przemyśleń, refleksji i przypominania sobie kolejny raz o tym co najważniejsze, o wartościach, które warto pielęgnować i działaniach, które powinniśmy każdego dnia wdrażać w życie.
Jakby z myślą o tych noworocznych przemyśleniach, uczniowie klasy Id – Kamila Jaworska, Mateusz Koralewski, Kuba Wodzyński i Agnieszka Zając przygotowali reklamę społeczną przeciw konfliktom międzyludzkim. Jej hasłem przewodnim są słowa znane nam wszystkim i jakże często zapominane: „PRZEMOC RUJNUJE, ZGODA BUDUJE”. Kierujmy się tą mądrością w naszych relacjach z drugim człowiekiem. Tak po prostu bądźmy dla siebie dobrzy.
Życzymy też, żeby nadzieje i oczekiwania związane z 2018 rokiem spełniły się. A postanowienia noworoczne? Oby udało nam się wytrwać w nich chociaż do końca stycznia:)