MODERNIZACJA PRACOWNI INFORMATYCZNEJ

W naszej szkole rozpoczęła się modernizacja pracowni komputerowej. Wartość modernizacji – 36,5 tys złotych.

Szkoła pozyskała na ten cel 20 tys. złotych w formie darowizny od fundacji GRUPY PERN z Płocka. Pozostałe środki przekazali: Powiat Łódzki Wschodni, Rada Rodziców szkoły oraz Komitet Honorowy Obchodów 100-lecia liceum.

Klasa informatyczna z rozszerzonym językiem angielskim i matematyką od lat cieszy się w szkole powodzeniem. Co roku uczniowie zdają maturę z informatyki i rozpoczynają studia na tym kierunku na wyższych uczelniach.

Nowy sprzęt z pewnością podniesie jakość kształcenia. Pozwoli na wykorzystania lepszego oprogramowania, umożliwi dostęp do najnowszych rozwiązań w zakresie grafiki komputerowej i nowoczesnych technologii multimedialnych. Wkrótce uroczyste otwarcie!