OSTATKI 2018

Ostatkową tradycją naszej szkoły jest przebieranie się. Uczniowie prześcigają się w pomysłach na zabawny strój, a przede wszystkim „scenkę” towarzyszącą przebraniu. Nie inaczej było w tym roku. Podczas spotkania ostatkowego na sali gimnastycznej zobaczyliśmy bardzo udane występy: koncert grupy „Modern Talking” (kl. 1ab), sabat czarownic (kl. 1c) obrady rady pedagogicznej na temat sprawiającej problemy wychowawcze klasy (kl. 1d), scenki z życia Harrego Pottera (kl. 2ad). Przeżyliśmy również atak terrorystyczny na szkołę i porwanie najlepszego chemika w mieście, ale z opresji wybawili wszystkich żółwie ninja (kl. 2b). Spotkanie zaczęliśmy muzycznie i tak samo zakończyliśmy, najpierw układem tanecznym zombie (kl. 2e), następnie występem w stylu country (kl. 3c).
Jury stanęło przed trudnym zadaniem wybrania najlepszego występu. Po burzliwych naradach zwycięstwo przyznano klasie 2ad, miejsce drugie i trzecie zajęły odpowiednio klasy 1c i 1ab. Pozostałe klasy otrzymały wyróżnienia. Wszystkim gratulujemy.
Zdjęcia z ostatków zobaczyć można na profilu facebookowym szkoły.