KTOŚ WYJĄTKOWY 2018

6 marca w MOK-u w Koluszkach odbyło się uroczyste wręczenie nagród w Miejsko-Gminnym projekcie „RESPECT ZNACZY SZACUNEK”, w ramach którego uczniowie wybierali spośród siebie te osoby, które prezentują postawę szacunku dla innych, dla otaczającego nas świata oraz najważniejszych wartości. Organizatorami projektu są: Urząd Miejski w Koluszkach, Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz pedagodzy szkół z terenu gminy.

Na zaszczytny tytuł Kogoś Wyjątkowego, według uczniów poszczególnych klas naszego Liceum zasłużyli: Kamila Śnieg (kl. 1ab), Klaudia Królikowska (kl. 1c), Patryk Kurc (kl. 1d), Jakub Białek (kl. 2ad), Hubert Rudnicki (kl. 2b), Marta Bursiak (kl. 2c), Natalia Eliasiewicz (kl. 2e), Barbara Zając (kl. 3ad), Ewa Koszel (kl. 3b) i Alicja Lipiecka (kl. 3c). Serdecznie gratulujemy.