SUKCESY SPORTOWE NASZYCH UCZNIÓW

1 MIEJSCE W MISTRZOSTWACH POWIATU W PIŁCE NOŻNEJ
Nasza drużyna, trenowana przez p. prof. Piotra Rybińskiego, w składzie: Marcel Hadała (bramkarz), Adam Bedełek, Artur Cuchra, Kacper Drzymała, Krystian Gąsiorek, Michał Grabski, Wojciech Kaczmarek, Mateusz Koralewski, Daniel Michalski, Piotr Warchoł, Jakub Wegwert, Piotr Winciorek zajęła 1. miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce nożnej. W finale pokonaliśmy ZSP nr 1 z Koluszek – 10:2, w półfinale Liceum Ogólnokształcące z Tuszyna – 21:1.
W gronie sędziów nie mogło zabraknąć Michała Borysa, którego serdecznie pozdrawiamy.
Wyniki:
1. miejsce: I LO im. H. Sienkiewicza, Koluszki – Brawo!
2. miejsce: ZSP nr 1, ul. Wigury, Koluszki
3. miejsce: ZSP nr 2, ul. Budowlanych, Koluszki
4. miejsce: LO im. Jana Pawła II, Tuszyn
Zwycięstwo dało naszej drużynie awans na zawody rejonowe, które odbędą się 19 kwietnia w Opocznie. Życzymy powodzenia w kolejnym etapie rozgrywek.

3. MIEJSCE IZY W WYCISKANIU SZTANGI
Serdecznie gratulujemy również Izie Puczyńskiej (uczennicy klasy 2c), która zdobyła 3. miejsce w VIII Otwartych Mistrzostwach w Wyciskaniu Sztangi Szkół Ponadgimnazjalnych w Kategorii Dziewcząt. Iza trenuje pod czujnym okiem Darii Telus w Fit Centrum w Koluszkach. Życzymy dalszych sukcesów!