25.04.2018r. – DZIEŃ OTWARTYCH DRZWI

Zapraszamy wszystkich gimnazjalistów i ich rodziców 25.04 w godz. 9.00-16.00 na Dzień Drzwi Otwartych do naszej szkoły. W programie: przygotowane na tę okazję lekcje pokazowe i zwiedzanie liceum. Przede wszystkim jednak będzie można poznać nauczycieli i dyrekcję placówki oraz spotkać kolegów i koleżanki, którzy przed rokiem opuścili mury Waszych gimnazjów i dołączyli do naszej społeczności uczniowskiej. Serdecznie zapraszamy – naprawdę warto!

W nowym roku szkolnym 2018/19 oferujemy naukę w czterech klasach z następującymi rozszerzeniami:
klasa 1a – politechniczno-ekonomiczna; rozszerzenia: matematyka, fizyka, informatyka.
klasa 1b – medyczno-ekologiczna; rozszerzenia: matematyka, biologia, chemia.
klasa 1c – nauk społecznych i przyrodniczych; rozszerzenia: język polski, WoS, historia lub język polski, biologia, język angielski.
klasa 1d – turystyczno-językowa: rozszerzenia: geografia, język angielski, WoS.