ZMAGANIA NASZYCH UCZNIÓW W XIV EDYCJI OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADY O UNII EUROPEJSKIEJ „GWIEZDNY KRĄG”

W bieżącym roku szkolnym w naszej szkole przeprowadzono eliminacje do XIV edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Unii Europejskiej „Gwiezdny Krąg”, organizowanej pod patronatem polskich europosłów. Do szkolnego etapu olimpiady, który odbył się 30 października, przystąpiło 10 uczniów z klas: 1d, 2c, 2d, 3c. Z przyjemnością możemy zakomunikować, że do kolejnego etapu zakwalifikowało się pięcioro uczniów: Patrycja Lewińska (1d), Szymon Dawidowicz (1d), Magdalena Sasin (2c), Patryk Kurc (2d) i Julia Skolimowska (3c). Zawody okręgowe odbędą się 15 listopada – trzymamy kciuki i życzymy dalszych sukcesów. Za organizację olimpiady w naszej szkole odpowiadali nauczyciele wos-u: prof. Patryk Kozieł i prof. Grzegorz Kuszewski.