FORUM MŁODZIEŻY „POMYSŁ I SUKCES” Z NASZYM UDZIAŁEM

Uczniowie klas 2 (pod opieką pań prof. Katarzyny Sobiesiak, Edyty Szeleszczyk, Joanny Wojtas i p. pedagog Emilii Felkiewicz) uczestniczyli w Forum młodzieży „Pomysł i Sukces” z cyklu Młodzi i Biznes. Celem spotkania było poszerzenie wiedzy młodzieży z zakresu przedsiębiorczości oraz poznanie obecnego rynku pracy. Uczniowie wysłuchali historii czterech pracodawców, którzy od podstaw stworzyli świetnie prosperujące firmy, wzięli też udział w warsztatach, prowadzonych przez doradców zawodowych, których tematem było założenie własnej działalności i przedsiębiorczości. W trakcie Forum zorganizowano konkurs „Co znaczy być przedsiębiorczym”, w którym I miejsce zajęła Julia Krajewska (kl. 2c), a wyróżnienie zdobyły Paulina Głowacka i Karolina Zalewska (kl. 2d). Gratulujemy!