OTRZĘSINY KLAS PIERWSZYCH

W kalendarzu szkolnym, obok najważniejszych uroczystości i wydarzeń z życia szkoły, jest także miejsce na mniej formalne, choć nie mniej ważne zdarzenia, do których z pewnością należą otrzęsiny uczniów klas pierwszych.
Pierwszoklasiści zostają poddani „bojowej próbie”, w której mają udowodnić, że zasługują na miano ucznia I LO w Koluszkach. Konkurencje bywają zabawne, ale i „wymagające”- trzeba wykazać się sprytem, szybkością, spostrzegawczością, talentem wokalnym, czy zdolnościami manualnymi.
Do samego końca, nikt prócz gospodarzy otrzęsin (w tym roku klasa 2ab) nie wie, jakie wyzwania kryją się pod tajemniczymi nazwami konkurencji. Bo nawet jeżeli można domyślać się, że zadanie: „Jaka to melodia” będzie związane z muzyką, to czy można zgadnąć, że konkurencja „Brawo Ty, Brawo Ja” będzie polegać na reklamowaniu takich przedmiotów, jak wałki do włosów czy … papier toaletowy.
We wszystkich konkurencjach najlepiej poradziła sobie klasa 1d, zdobywając największą liczbę punktów. Serdecznie gratulujemy.