ŚWIĘTA ZA NAMI

Jedne z najpiękniejszych świąt za nami, a my myślimy już o zbliżającym się końcu roku i o tym jak spędzimy Sylwestra.
A wydawałoby się, że dopiero co świętowaliśmy wigilię w szkole. W tym roku, część artystyczną przygotowała klasa 2c, pod opieką p. prof. Edyty Szeleszczyk. Nie zabrakło kolęd i pastorałek, w przepięknym wykonaniu uczennic klas 2c i 3e, ale główną część stanowiło przedstawienie, w którym przypominano nam, że w ten wigilijny czas najważniejsza jest rodzina i nic nie powinno stawać na przeszkodzie wspólnego spotkania przy wigilijnym stole najbliższych sobie osób.
Przy okazji gratulujemy talentu aktorskiego uczniom występującym w przedstawieniu. Nie będzie przesadą stwierdzenie, że scena kłótni rodzinnej zasługuje na przejście do historii występów szkolnych.
Ponieważ świąteczny czas to moment dzielenia się dobrem, p. pedagog Emilia Felkiewicz i ksiądz Szczepan Zacha podsumowali akcję „Świąteczna Paczka”. Miło było usłyszeć, że w akcji wzięło udział prawie 90 uczniów. Dziękujemy za Wasze serce.
Wręczony został też puchar dla zwycięzcy turnieju piłki nożnej, którego pomysłodawcą był p. prof. Piotr Rybiński. Puchar trafił do ekipy z klasy 3ad.
Poznaliśmy też zwycięzcę konkursu na najładniej udekorowaną klasę. Najlepszymi „dekoratorami wnętrz” okazali się uczniowie klasy 2 d. Wyróżnienia otrzymały klasy 1b i 2ab. Serdecznie gratulujemy.