BAL DLA NASZYCH PRZYJACIÓŁ

Tradycją karnawału od wielu lat jest organizowany w naszym Liceum bal dla dzieci ze Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego z Koluszek, Brzezin i osób z Warsztatów Terapii Zajęciowej. Tak było też w tym roku. Nad przygotowaniem tego wyjątkowego spotkania, na które zaproszono ponad 120 gości z w/w placówek, czuwały p. pedagog Emilia Felkiewicz i p. prof. Joanna Wojtas, w balu wzięły również udział panie prof. Patrycja Krawczyk i Katarzyna Świderek. Uczniowie Liceum, w sile około 100 wolontariuszy od samego rana wypatrywali gości. W sali gimnastycznej, pięknie udekorowanej na okoliczność balu, skoczna muzyka zachęcała do zabawy. Rozpoczęły się szalone korowody i kółeczka, przerywane co jakiś czas konkursami organizowanymi przez uczniów Liceum. Nie było czasu na nudę.
Aby uzupełnić spalone w tańcu kalorie uczestnicy balu mogli się posilić pączkami, którymi od lat obdarowuje nas pani Elżbieta Olszyńska, za co serdecznie dziękujemy.
Jak zawsze – żal było kończyć zabawę, ale następne spotkanie już za rok – do zobaczenia!