DNI OTWARTYCH DRZWI

Ostatni tydzień maja w naszej szkoły upłynął pod hasłem Dni Otwartych Drzwi. Wystartowaliśmy we wtorek z kolejną odsłoną Wielkiej Lekcji Geografii. Tym razem zaproszeni do MOK-u w Koluszkach uczniowie szkół podstawowych i gimnazjów zostali zabrani w podróż po Czarnym Lądzie. W środę i czwartek wszyscy zainteresowani mogli odwiedzić naszą szkołę, uczestniczyć w lekcjach otwartych oraz poznać nauczycieli liceum. Przygotowano zajęcia z chemii, fizyki, biologii, geografii, języka polskiego. W ramach lekcji historii i wos-u uczniowie klas pierwszych przedstawili inscenizację hołdu pruskiego oraz symulację obrad Sejmu. Gościliśmy również przedstawicieli Organizacji Sztukater, we współpracy z którą w tym roku szkolnym uczestniczyliśmy w międzynarodowych wymianach młodzieży w ramach programu Erasmus +.
Ostatnimi akcentami były piątkowy turniej piłki nożnej o puchar Dyrektora szkoły i popołudniowy School Art Festival (III Edycja), w czasie którego młodzież prezentowała swoje pasje, uzdolnienia i talenty. Uczestnicy śpiewali, tańczyli, grali i opowiadali o swoim hobby.
Na stronie liceum, w ,,Informacjach” w zakładce ,,Rekrutacja” znajduje się link do strony rekrutacji elektronicznej. Pod koniec czerwca rozpocznie się składanie kopii dokumentów, potwierdzających wolę nauki w naszej szkole. Serdecznie zapraszamy do nas.