POMÓŻMY BARTKOWI STANĄĆ NA NOGI

Kochani! Z pewnością znana jest Wam sprawa 23-letniego mieszkańca Koluszek Bartka Szolca, który w sierpniu doznał udaru krwotocznego i w ciężkim stanie trafił do szpitala. W jednej chwili stracił możliwość chodzenia, sprawność i samodzielność. Lekarze dają Bartkowi szanse powrotu do zdrowia, lecz do tego potrzebna jest kosztowna rehabilitacja. W Koluszkach powstał Komitet Społeczny, który prowadzi zbiórkę pieniędzy do puszek z przeznaczeniem na leczenie, rehabilitację oraz zakup specjalistycznego sprzętu dla Bartka.
Pokazaliście już wiele razy, jak wielkie macie serca. Przed Wami kolejna szansa, żeby pomóc. W środę 25.09, do każdej klasy zawitali przedstawiciele samorządu szkolnego z puszką, do której mogliście wrzucić pieniądze.
A już w czwartek i piątek tj. 03.i 04.10 zapraszamy serdecznie na hol szkolny, gdzie będziecie mogli pysznie zjeść. Od godz. 10.25 rusza kącik kulinarny, w którym zaopatrzycie się w smaczne kanapki, tosty, ciasto, babeczki i napoje. Zebrane pieniądze przekażemy na pomoc dla Bartka.

Osoby zainteresowane, zapraszamy również na stronę charytatywnego portalu „siepomaga”, gdzie trwa internetowa zbiórka pieniędzy dla Bartka:
https://www.siepomaga.pl/bartek-szolc…
jak również na stronę facebook, gdzie można wziąć udział w licytacjach usług i produktów:
https://www.facebook.com/groups/620230648506001/