ORSZAK TRZECH KRÓLI Z UDZIAŁEM NASZYCH UCZNIÓW

6 stycznia przez nasze miasto przeszedł Orszak Trzech Króli. Uczniowie z klasy 1cg (Natalia Błoch, Julita Freliga i Mateusz Kwiecień), 2a (Anna Sala, Monika Bors i Wiktor Stępniewski) oraz z klasy 2b (Dawid Krzciuk) bardzo aktywnie włączyli się w to wydarzenie. Pod kierunkiem pani Katarzyny Pryputniewicz przygotowali jasełka. Przedstawienie odbyło się na przygotowanej specjalnie dla nich scenie na dworze przy Miejskim Ośrodku Kultury. Występ młodych aktorów spotkał się z dużym zainteresowaniem i okazał się miłym zaskoczeniem dla osób, uczestniczących w Orszaku, gdyż takie wydarzenie zostało zorganizowane po raz pierwszy.
Druga część uroczystości, która odbyła się w kościele Niepokalanego Poczęcia NMP uświetnił występ m.in. Klaudii Ceroń, która zaśpiewała „Cicha noc” i „Mędrcy świata” i Borysa Chmielewskiego, który zaśpiewał „Maryjo czy już wiesz” i „Uciekali”. Warto też wspomnieć o tym, że Wiktor Stępniewski otrzymał II miejsce w konkursie na najlepszy strój kolędnika. Wszystkim zaangażowanym w Orszak Trzech Króli serdecznie dziękujemy i zapraszamy na to piękne wydarzenie za rok:-)