KOLEJNY TAKI BAL ZA NAMI

Ferie minęły szybko, a za nami pierwszy tydzień nauki w nowym semestrze, w którym trzeba było ponownie wskoczyć w trybiki uczenia się, klasówek, ustnych odpowiedzi i wypracowań. Dla trzecioklasistów zaczęło się wielkie odliczanie do matury. A jeszcze niedawno bawili się beztrosko na Studniówce.
11 stycznia, po godz. 19.00, na sali bankietowej „U Lenarta”, rozbrzmiały pierwsze takty poloneza i uczniowie każdej z tegorocznych klas maturalnych zatańczyli ten, inaugurujący każdą studniówkę, taniec.
Dziewczęta pięknie prezentowały się w długich sukniach, chłopcy wyglądali niezwykle elegancko w garniturach.
Po polonezie nadszedł czas na program artystyczny, w którym uczniowie zawiązali spisek i postanowili wykraść z CKE odpowiedzi do zadań maturalnych. Niestety na miejscu trafili na „Ochronę”, w osobach czterech „drobnych” pań, które sprawiły, że misja zakończyła się fiaskiem, a maturzyści obiecali przygotować się do matury. Program niezwykle dopracowany i świetnie zagrany – gratulujemy wykonawcom. Szczególne ukłony dla pań z „Ochrony”, których taniec do piosenki „Single Ladies” nikogo nie pozostawił obojętnym. Brawo dziewczyny.
W końcu nadszedł czas na posiłek i taniec. Kolejny raz za oprawę muzyczną i zabawę do białego rana odpowiadał DJ Korni czyli Kamil Piekuś. I kolejny raz świetnie się spisał. Młodzież bawiła się fantastycznie.