BAL KARNAWAŁOWY DLA NASZYCH GOŚCI

Elegancka dekoracja w kolorze czarno-złotym przywitała gości balu karnawałowego, zorganizowanego po raz kolejny w liceum (06.02.2020r.) dla dzieci ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Koluszkach, Warsztatów Terapii Zajęciowej w Koluszkach oraz Zespołu Szkół Specjalnych w Brzezinach.

O oprawę muzyczną zadbali uczniowie klasy 3ab, a konkursy z nagrodami przygotował samorząd szkolny z niestrudzoną przewodniczącą Dagmarą Koluszkowską. Przy wejściu do sali można było odpocząć od zabawy, kolorując ulubione postacie z bajek, zaś uczennice klasy 2c wyczarowywały na twarzach uczestników piękne malunki, zgodnie z życzeniem malowanej osoby.
Zabawa była, jak co roku, bardzo udana i szkoda, że tak szybko minęła.
Wszystkim wolontariuszom, którzy wzięli udział w balu serdecznie dziękują panie prof. Emilia Felkiewicz, Joanna Wojtas i Katarzyna Świderek.