OSTATKI 2020

Przebrania i zabawne scenki odgrywane przez uczniów to wieloletnia tradycja ostatkowa w naszej szkole. Tym razem zabawa odbyła się wg pomysłu przewodniczącej samorządu szkolnego Dagmary Koluszkowskiej. Uczniowie losowali za co mają się przebrać. Tematem przewodnim w tym roku były filmy i bajki. Stąd salę gimnastyczną wypełnili uczniowie i ich wychowawcy przebrani za bohaterów min. Hotelu Transylwania, 101 dalmatyńczyków, Pszczółki Mai czy Harrego Pottera. Pojawili się też bohaterowie filmu dla trochę starszych – „Dom z papieru”. Mieliśmy okazję zobaczyć również układ taneczny z filmu „Grease”. Taniec zresztą jako nieodłączny element karnawału był podstawą kilku scenek – tańczyły Minionki, tańczyły pszczoły. Całość zakończył układ taneczny cheerleaderek (również w męskim wydaniu). Tradycji ostatkowej stała się zadość. A rywalizację o najlepszy pomysł na scenkę i przebranie wygrała klasa 1cg z świetną rolą Cruelli de Mon, w którą wcieliła się wychowawczyni klasy p. prof. Aneta Korczyńska. Kolejne miejsca zajęły klasa 1d – Minionki (II miejsce) i klasa 1bg – Hotel Transylwania (III miejsce). Serdecznie gratulujemy.