OFERTA EDUKACYJNA NA ROK SZKOLNY 2020/21

Drodzy Uczniowie klas ósmych,
 
Jak dobrze wybrać szkołę, zawód, profil? Już wkrótce każdy z Was stanie przed wyborem dalszej ścieżki kształcenia… Pamiętajcie, aby przy wyborze szkoły kierować się przede wszystkim możliwością rozwoju zainteresowań oraz realizacją planów i marzeń. Wyrażamy głęboką nadzieję, że przedstawiona przez naszą szkołę oferta edukacyjna na nadchodzący rok szkolny, umożliwi Wam wybór kierunku kształcenia, który spełni Wasze oczekiwania. Jednocześnie informujemy, że I Liceum Ogólnokształcące im. Henryka Sienkiewicza w Koluszkach to szkoła o wysokiej jakości kształcenia o czym świadczą wysokie,100-procentowe wyniki zdawalności egzaminów maturalnych, a także sukcesy naszych uczniów
w ogólnopolskich konkursach przedmiotowych i tematycznych.
Życzymy Wam samych najlepszych wyników na egzaminie oraz wiary we własne umiejętności i możliwości. W nowym roku szkolnym zapraszamy do kontynuowania nauki w naszej szkole w celu wspólnego przeżycia wielu wspaniałych przygód oraz zdobycia wiedzy, która zagwarantuje Wam dobre przygotowanie do podjęcia studiów wyższych oraz realizację Waszych marzeń zawodowych.
 
Dyrekcja wraz z Gronem Pedagogicznym i Uczniami
I Liceum Ogólnokształcącego im. Henryka Sienkiewicza w Koluszkach